Střelnice

Střelnice Sportovně střeleckého klubu Radslavice se nachází v severovýchodní části obce Radslavice na ulici Sportovní.

Příjezd od Olomouce - v Přerově po projetí podjezdu pod železniční tratí odbočíme na semaforu vlevo směr Prosenice, Lipník nad Bečvou. Při projíždění kolem Prosenic odbočit na druhé křižovatce směr Radslavice. Pozor před Grymovem – jede se rovno z asfaltové cesty (z hlavní na vedlejší) na kostky naštěstí jen 1 km. Projedete kolem hřbitova a po 250 m na okraji obce zabočíte vlevo (označeno také směrovkou místního informačního systému). Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Lipníka nad Bečvou - po projetí Lipníka směr Osek nad Bečvou jeďte stále rovně přes Osek nad Bečvou směr Prosenice. Při projíždění kolem Prosenic je nutno dát pozor a odbočit na první křižovatce směr Radslavice. Pozor před Grymovem – jede se rovno z asfaltové cesty (z hlavní na vedlejší) na kostky naštěstí jen 1 km. Projedete kolem hřbitova a po 250 m a okraji obce zabočíte vlevo (označeno také směrovkou místního informačního systému). Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Zlína do Přerova - V Přerově směr nemocnice, Kozlovice, Lipník, Ostrava. Za Kozlovicemi na „Y“ křižovatce odbočit vpravo – stále pokračovat po hlavní silnici až do středu obce Radslavice. U zrcadla odbočit vlevo (vpravo je vidět kostel). Pokračovat rovně na konec obce a podle směrovky místního informačního systému odbočit vpravo. Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Sušic - cca 400 m od cedule obce je na pravé straně vyšší výrazná barevná budova Slaměníkovy mateřské školky, před kterou zabočíme vpravo (označeno také směrovkou místního informačního systému) - pokračovat stále rovně kolem koupaliště (plechové oplocení) až se před vámi objeví na pravé straně drátěný plot a úzký pruh ze smrků. Po 50 m je vpravo vjezd do areálu střelnice.

Střelnice je zděná budova s krytým střelištěm pro 24 střelců v puškových disciplínách a mířených pistolových disciplínách, dále má střelnice 15 otočných stavů pro pistoli. Částečně je střelnice vybavena stojany pro dalekohledy a podložkami pro puškové disciplíny vleže. Terčové zařízení je umístěno na 25 a 50m.
Na střelnice je k dispozici vytápěná zasedací místnost, kuchyňka, sociální zařízení pro ženy a muže a klubovny. Před budovou střelnice je dostatečný prostor pro parkování vozidel.

Umístění střelnice

Aktuality

Aktualizovány výsledky
Aktualizovány propozice.
 
 
Výsledky soutěží: 
 
 
Střelecká soutěž občanů 46. ročník (6.5.2023):
 muži
 
 
Z SSK Radslavice se Mistrovství republiky ve střelbě ze vzduchových zbraní 18.3.2023 v Plzni zúčastnili čtyři střelci, kteří stříleli ze vzduchové pistole.

Mistryní republiky v kategorii starších dorostenek se stala Tereza Brodová (r. 2005) s vynikajícím výsledkem 370 bodů.
Také další závodníci dosáhli skvělých výsledků - v kategorii staršího dorostu Radek Pluháček 9. místo s 355 body ve velmi silné konkurenci, v kategorii mladší dorostenky s nástřelem 333 bodů se na 9. místě umístila Andrea Vavrušková. V kategorii juniorů v disciplíně VzPi 60 ran byl Marek Hradil se 487 body čtrnáctý.

Všem blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu, obce Radslavice a Olomouckého kraje na nejvyšší republikové soutěži.
Výbor SSK Radslavice
 
 
radslavice_strelci_bottom.png