Střelnice

Střelnice Sportovně střeleckého klubu Radslavice se nachází v severovýchodní části obce Radslavice na ulici Sportovní.

Příjezd od Olomouce - v Přerově po projetí podjezdu pod železniční tratí odbočíme na semaforu vlevo směr Prosenice, Lipník nad Bečvou. Při projíždění kolem Prosenic odbočit na druhé křižovatce směr Radslavice. Pozor před Grymovem – jede se rovno z asfaltové cesty (z hlavní na vedlejší) na kostky naštěstí jen 1 km. Projedete kolem hřbitova a po 250 m na okraji obce zabočíte vlevo (označeno také směrovkou místního informačního systému). Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Lipníka nad Bečvou - po projetí Lipníka směr Osek nad Bečvou jeďte stále rovně přes Osek nad Bečvou směr Prosenice. Při projíždění kolem Prosenic je nutno dát pozor a odbočit na první křižovatce směr Radslavice. Pozor před Grymovem – jede se rovno z asfaltové cesty (z hlavní na vedlejší) na kostky naštěstí jen 1 km. Projedete kolem hřbitova a po 250 m a okraji obce zabočíte vlevo (označeno také směrovkou místního informačního systému). Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Zlína do Přerova - V Přerově směr nemocnice, Kozlovice, Lipník, Ostrava. Za Kozlovicemi na „Y“ křižovatce odbočit vpravo – stále pokračovat po hlavní silnici až do středu obce Radslavice. U zrcadla odbočit vlevo (vpravo je vidět kostel). Pokračovat rovně na konec obce a podle směrovky místního informačního systému odbočit vpravo. Pojedete dalších 500 m a na „T„ křižovatce pojedete vpravo. Vjezd do areálu střelnice bude před vámi na mírném kopečku vlevo kde začíná úzký pruh ze smrků.
Příjezd od Sušic - cca 400 m od cedule obce je na pravé straně vyšší výrazná barevná budova Slaměníkovy mateřské školky, před kterou zabočíme vpravo (označeno také směrovkou místního informačního systému) - pokračovat stále rovně kolem koupaliště (plechové oplocení) až se před vámi objeví na pravé straně drátěný plot a úzký pruh ze smrků. Po 50 m je vpravo vjezd do areálu střelnice.

Střelnice je zděná budova s krytým střelištěm pro 24 střelců v puškových disciplínách a mířených pistolových disciplínách, dále má střelnice 15 otočných stavů pro pistoli. Částečně je střelnice vybavena stojany pro dalekohledy a podložkami pro puškové disciplíny vleže. Terčové zařízení je umístěno na 25 a 50m.
Na střelnice je k dispozici vytápěná zasedací místnost, kuchyňka, sociální zařízení pro ženy a muže a klubovny. Před budovou střelnice je dostatečný prostor pro parkování vozidel.

Umístění střelnice

Aktuality

Aktualizovány výsledky
Aktualizovány propozice.

 

Střelecká soutěž občanů 47. ročník (11.5.24) muži

Střelecká soutěž občanů 47. ročník (11.5.24) ženy

Střelecká soutěž občanů 47. ročník (11.5.24) dorost

Střelecká soutěž občanů 47. ročník (11.5.24)senioři

 
Vstup do roku 2024 se vydařil,

v úspěšné reprezentaci obce Radslavice a SSK pokračovali mladí střelci i na soutěžích v roce 2024, v disciplíně  VzPi 40 ran  – 10.2. zvítězil R. Pluháček v Bílovecké diabolce – 367 b., A. Vavrušková byla čtvrtá výsledkem 346 b. V neděli 25.2. zvítězila na Velké ceně Ostravy v kategorii dorostenek Andrea Vavrušková výsledkem 356 b., Radek Pluháček byl v kategorii dorostu třetí 366 b.

Na základě dosahovaných výsledků bvyly nominační komisí Českého Střeleckého Svazu tři střelci SSK Radslavice nominováni na Mistrovství republiky ve střelbě ze vzduchových zbraní, které se uskutečnilo ve Střeleckém stadionu Plzeň – Lobzy 9.-10.3.2024.

V kategorii mladších dorostenek  Andrea Vavrušková (2008) si v silné konkurenci vystřílela krásné 8. místo výsledkem 349 b.

V kategorii starších dorostenců získal Radek Pluháček (2006) titul MISTR ČESKÉ REPUBLIKY pro rok 2024 nástřelem 370 b. 

Juniorka Tereza Brodová (2005) je vícemistryní ČR v disciplíně VzPi 60 ran, po 4. místě v kvalifikaci postoupila do osmičlenného finále kde to psychicky ustála a získala stříbro. 

Velká gratulace a poděkování za výbornou reprezentaci a propagaci střeleckého klubu, obce Radslavice a Olomouckého kraje na nejvyšší republikové soutěži.

Výbor Sportovně střeleckého klubu