ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Radslavice

Jsme sportovně střelecký klub působící v obci Radslavice v okrese Přerov. Specializujeme se na trénování a výchovu mládeže v oblasti sportovní střelby ze vzduchové a malorážní pušky a také ze vzduchové a  malorážní  pistole.

Účastníme se mistrovství České republiky,  řady oblastních  a krajských soutěží a sami také soutěže pořádáme. Kromě výkonnostního sportu klub umožňuje zapojení do střelecké činnosti nejširší veřejnosti.

V případě zájmu mládeže o provozování tohoto nevšedního sportu je možné nás kontaktovat,   viz stránka Kontakty.

 

Všechny mladé (7 až 15 let) zveme do našeho střeleckého kroužku mládeže, který se koná každé pondělí od 17 hodin v prostorách střelnice.

Každý čtvrtek po 17 hodině probíhá trénink mládeže, dorostu a dospělých SSK Radslavice ve střelbě ze vzduchových zbraní.

 

Celoroční činnost ČSS, z.s. - sportovně střeleckého klubu Radslavice je realizována za finanční spoluúčasti obce Radslavice a Olomouckého kraje.

 Olomoucký kraj

Aktuality

V sobotu 18.3.2023 se uskuteční v Plzni Mistrovství ČR ve střelbě ze vzduchové pistole.
Výbor SSK gratuluje Tereze Brodové, Andrei Vavruškové, Radkovi Pluháčkovi a Markovi Hradilovi k nominaci na tento vrcholný závod a přejeme krásné výsledky a hodně sportovních zážitků.
 
V neděli 26.2.2023 se střelci Radslavic zúčastnili Zlaté diabolky Březolupy ve střelbě ze vzduchové pistole.
V kategorii dorostu do 18 let VzPi 40 ran se Radek Pluháček nástřelem 362 body umístil na 2. místě před Terezou Brodovou s 360 body a Andreou Vavruškovou - 331 bodů na 4. místě, všichni SSK Radslavice.
V kategorii muži, ženy a junioři - VzPi 60 ran se Marek Hradil umístil na 14. místě nástřelem 508 bodů.
Úplné výsledky jsou v odrážce výsledkové listiny. Vedoucím družstva a trenérem byl ing. Martin Hradil.  
Všem účastníkům  patří velká gratulace k dosaženým výsledkům a umístěním a také velké poděkování za úspěšnou reprezentaci sportovně střeleckého klubu a obce Radslavice. Výbor SSK přeje hodně dalších úspěchů.
 
 
 
Mistrovství ČR ve střelbě ze vzduchových zbraní se koná v Plzni ve dnech 17.3.-19.3.2023.
 
Od 4. ledna pokračujeme ve střeleckém kroužku a v přípravě pistolářů na soutěže nového ročníku 2023
 
Výsledky soutěží:
Aktualizovány výsledky
 
 
 
radslavice_strelci_bottom.png