ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Radslavice

Jsme sportovně střelecký klub působící v obci Radslavice v okrese Přerov. Specializujeme se na trénování a výchovu mládeže v oblasti sportovní střelby ze vzduchové a malorážní pušky a také ze vzduchové a  malorážní  pistole.

Účastníme se mistrovství České republiky,  řady oblastních  a krajských soutěží a sami také soutěže pořádáme. Kromě výkonnostního sportu klub umožňuje zapojení do střelecké činnosti nejširší veřejnosti.

V případě zájmu mládeže o provozování tohoto nevšedního sportu je možné nás kontaktovat,   viz stránka Kontakty.

 

Všechny mladé (7 až 15 let) zveme do našeho střeleckého kroužku mládeže, který se koná každé pondělí od 17 hodin v prostorách střelnice.

Každý čtvrtek po 17 hodině probíhá trénink mládeže, dorostu a dospělých SSK Radslavice ve střelbě ze vzduchových zbraní.

 

Celoroční činnost ČSS, z.s. - sportovně střeleckého klubu Radslavice je realizována za finanční spoluúčasti obce Radslavice a Olomouckého kraje.

 Olomoucký kraj

Aktuality

Výsledky soutěží:
Aktualizovány výsledky
 
 
 
V sobotu 12.3.2022 se na základě nominace zúčastnili tři mladí střelci SSK Radslavice mistrovství ČR na střeleckém stadionu Plzeň Lobzy.
Marek Hradil, ročník 2004 si v disciplíně vzduchová pistole 40 ran na 10 m v kategorii dorost starší, nástřelem 349 bodů vystřílel krásné 11. místo
Pavel Hradil
, ročník 2005 se nástřelem 338 bodů umístil na pěkném 18. místě z 24 zúčastněných. 
V kategorii dorost mladší se Radek Pluháček, ročník 2006 ve stejné disciplíně nástřelem 326 bodů umístil na 21.místě. O lepší výsledek a umístění ho připravila závada na pistoli ve druhé položce - pouhých 71 bodů znamenalo konec nadějí na umístění v první desítce.
 
Výbor SSK blahopřeje  závodníkům k výsledkům a děkuje závodníkům a vedoucím Ing. Martinu Hradilovi a Ing. Jaroslav Hradilovi za úspěšnou reprezentaci. Dosažené výsledky budou jistě pro ně samotné, ale i pro další mladé střelce SSK vzpruhou před rozbíhající se sezonou ve střelbě ze vzduchových i malorážních pistolí.
radslavice_strelci_bottom.png