Obecní knihovna Radslavice

Uživatelské konto

 Uživatelské konto je dostupné každému uživateli po přihlášení na webových stránkách knihovny v katalogu knihovny ON LINE katalog Carmen

Vstup do konta

Do čtenářského konta se přihlásíte vpravo nahoře v hlavním menu on-line katalogu zadáním čísla průkazky a PIN (standardně prvních šest znaků rodného čísla).

přihlášení do čtenářského konta přes katalog.JPG

Náhled na všechny osobní údaje, které Knihovna o uživatelích uchovává, je dostupný on-line v uživatelském kontě a tam si také tyto údaje můžete prohlédnout. O aktualizaci svých osobních údajů můžete požádat v knihovně.

 Uživatelské konto nabízí kromě přehledu údajů o konkrétní osobě (identifikační a kontaktní údaje) také přehled aktuálních výpůjček, historii výpůjček od začátku registrace nebo doby anonymizace výpůjček na vyžádání, platební údaje včetně historie plateb, informace o zadaných objednávkách a rezervacích, případně další informace.

 

Váš čtenářský účet na uživatelském kontě nabízí následující volby:

Vybrané položky - dokumenty, které vás zaujaly, můžete pomocí volby Vybrat v pravé části záznamu zařadit do seznamu vámi vybraných dokumentů. Více viz kapitola Vybrané položky
Uživatelské nastavení - nadefinovat vlastní vzhled on-line katalogu a nastavit zasílání novinek knižního fondu na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Změnit osobní údaje - v registračním formuláři jsou vyplněny údaje, které jste zadali při registraci v knihovně. Tyto údaje můžete opravit nebo doplnit, např. e-mailovou adresu pro zasílání zpráv o uložení rezervace, upomínek nebo novinek z knihovny apod.
Změnit PIN - pro vstup do čtenářského účtu se standardně používá číslo průkazky a prvních šest znaků rodného čísla. Tato volba umožňuje změnit podle vašich potřeb PIN. Tento identifikační kód pro vstup do čtenářského konta musí obsahovat 6-10 znaků.
Výpůjčky - přehled aktuálních výpůjček seřazených podle jednotlivých oddělení. Kliknutím na název dokumentu se otevře okno s katalogizačním lístkem. Výpůjčky můžete on-line prodlužovat. Na záložce Archiv výpůjček je k dispozici přehled vrácených dokumentů.
Rezervace - přehled a zrušení rezervací.
Objednávky - přehled dokumentů, které jste si objednali ze skladu v Rozpisu svazků. Kliknutím na název dokumentu se otevře okno s katalogizačním lístkem. Informaci, že je již dokument připraven na konkrétním oddělení knihovny k vyzvednutí, obdržíte e-mailem.
Váš tip na nákup titulu - sháníte-li titul, který není doposud ve fondu knihovny, lze pomocí jednoduchého formuláře odeslat doporučení pracovníkům akvizičního oddělení knihovny.
Poplatky - přehled všech plateb - za rezervaci, upomínky, registrační poplatky atd.
 
uživatelské konto náhled.gif

 Podrobnou nápovědu můžete najít i na webu MěK v Přerově zde

Registrační roční poplatek

Při první návštěvě knihovny v roce budete požádaní o úhradu ročního registračního poplatku 20,- Kč. Bez uhrazení poplatku nelze provádět výpůjčky.

Půjčovní doba :

Pondělí:
9.oo -11.oo 15.oo -19.oo
Sobota:
9.oo -11.oo

 

Možnost kontaktu

http://cs-cz.facebook.com/people/Obecni-Knihovna-Radslavice/100001561952525

Městská knihovna v Přerově

Aktuality a pozvánky MěK v Přerově

http://www.knihovnaprerov.cz/index.php

Čtenářský deník MP3

Povinná četba k poslechu - pomocník zejména pro studenty na vlnách ČRo3 - VLTAVA

Nabídka knih MP3
http://www.rozhlas.cz/ctenarskydenik/autori

Audiopohlednice z Radslavic

poslechni si

Šumná města - Přerov

Odkaz na oblíbený seriál ČT, díl věnovaný Přerovu

Předpověď počasí

Radar bouřky

Návštěvnost stránek

048165