Drobečková navigace

Úvod > O Beruškách

O Beruškách

JEZDCI ZA BERUŠKY:

MARTIN KUDRNA

MILAN LACKO

PETR STEINER

 

 

JEZDCI ZA FARÁŘ TEAM:

PETR KUBAN

JAN ŠTEIGER

 

BERUŠKY:

Hana Mikulová

Lucie Soldanová

Pavla Běhálková

Veronika Hudečková

Historie Berušek

Vše začalo v roce 2001, kdy se náš jezdec Milan Lacko účastnil vytrvalostních závodů v Radvanicích. Neměl na závody přilbu, ale dostala se k němu jedna sice starší otlučená, ale přece. Milan ji natřel na červeno a přidal červené puntíky. Tím tedy položil nevědomky základy budoucího Beruška racing teamu. 

Od té doby se počet závodníků s beruškami na hlavě rozšířil, jezdili na závody v okolí. Vavříny Beruška racing team zrovna nesbíral, ale to na nadšení závodníků neubíralo. V roce 2006 už závodníkům přestalo stačit mít krovky na hlavě. A tak si ke svému boku pořídili živé . Chtěli trošku udělat show a zároveň parodovat závody mistrovství světa. 

Na startovním roštu tak jezdci teamu túrovali své mopedy a vedle každého z nich stála pohledná slečna v bílém tričku na uzel a s bílým deštníčkem. S dámami Beruškami po boku už nebylo k prvnímu ročníku závodů daleko.

V roce 2007 se uskutečnil 1. ročník Žhavých rozet, kterého se zúčastnilo asi 40 závodníků. V roce 2009 byla k závodům přidána i kategorie fichtl.

 

 

Sociální sítě facebook_512.png

Facebook_Messenger-512[1].png

kk.png

Partneři závodů

veria-logo300.png

logo_zubr.jpg 

dorotík.jpg

meopta_logo.jpg

ncs-s-0575-g40y-jarni-zelena.jpg

Partnerům děkujeme.