Obec Radslavice
Olomoucký kraj
počet obyvatel
1128
nadmořská výška
223 metrů
Napište nám Sledujte nás na facebooku Fotogalerie

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuálně z obce > Aktuality > Volby prezidenta - 2. kolo

Volby prezidenta - 2. koloDatum konání:
26.1.2013

Ve dnech 25.1.-26.1.2013 se koná 2. kolo volby prezidenta ČR, volby začínají v pátek 25.1.2013 ve 14,00 hod. a končí ve 22,00 hod., v sobotu 26.1.2013  lze volební právo uplatnit od 8,00 hod. do 14,00 hod.

Volební místnost je v budově   O b e c n í h o     ú ř a d u,   Na Návsi 103,  Radslavice Hlasovací lístky pro pro druhé  kolo prezidentských voleb obdržíte ve volební místnosti.

Volič po příchodu do volební místnosti prokáže okrskové volební komisi svou totožnost a státní občanství České republiky. Po prokázání totožnosti obdrží od okrskové volební komise prázdnou úřední obálku šedé barvy pro hlasování. Obálka bude opatřena úředním razítkem.

Hlasovací lístky pro volby prezidenta České republiky jsou samostatné pro každého kandidáta.

V prostoru určeném pro úpravu hlasovacích lístků vloží volič do šedé úřední obálky jeden hlasovací lístek  kandidáta, pro kterého se rozhodl. hlasovat.

Po opuštění prostoru určeného pro úpravu hlasovacích lístků vloží volič úřední obálku  s hlasovacím lístkem před okrskovou volební komisí do volební schránky.

Bližší informace jsou zveřejněny na www.volby.cz

Volič, který má zájem (ze zdravotních důvodů) o návštěvu zástupců okrskové volební komise s přenosnou volební schránkou, se nahlásí do pátku do 12.00hod. na obecní úřadu. Případně okrskové volební komisi první den voleb.