Obec Radslavice
Olomoucký kraj
počet obyvatel
1128
nadmořská výška
223 metrů
Napište nám Sledujte nás na facebooku Fotogalerie

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuálně z obce > Aktuality > Volby do zastupitelstev krajů

Volby do zastupitelstev krajůDatum konání:
13.10.2012

Ve dnech 12.10.-13.10.2012 se konají volby do zastupitelstev krajů, v pátek 12.10.2012 ve 14,00 hod. a končí ve 22,00 hod., v sobotu 13.10.2012  lze volební právo uplatnit od 8,00 hod. do 14,00 hod.

Volební místnost je v budově   O b e c n í h o     ú ř a d u,   Na Návsi 103,  Radslavice

Hlasovací lístky pro pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje jste již obdrželi. Volič může požádat o vydání hlasovacích lístků ve dny voleb okrskovou volební komisi.

Volič po příchodu do volební místnosti prokáže okrskové volební komisi svou totožnost a státní občanství České republiky (platným občanským průkazem nebo cestovním pasem). Po prokázání totožnosti obdrží od okrskové volební komise prázdnou úřední obálku šedé barvy pro hlasování. Obálka bude opatřena úředním razítkem.

Hlasovací lístky pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje jsou samostatné pro každou politickou stranu, politické hnutí nebo koalici. Vzhledem k tomu, že politické strany, politická hnutí nebo koalice mohou kandidovat pouze v některých krajích, není číselná řada na hlasovacích lístcích úplná.

V prostoru určeném pro úpravu hlasovacích lístků vloží volič do šedé úřední obálky jeden hlasovací lístek politické strany, politického hnutí nebo koalice, pro kterou se rozhodl hlasovat. Na hlasovacím lístku může přitom zakroužkováním pořadového čísla nejvýše u 4 kandidátů vyznačit, kterému z kandidátů dává přednost. Po opuštění prostoru určeného pro úpravu hlasovacích lístků vloží úřední obálku s hlasovacím lístkem do volební schánky.

Bližší informace jsou zveřejněny na www.volby.cz