2019

2018

12/2018

10/2018

V rámci MOPED CUPU se Martin Kudrna umístil jako 29. v pořadí v konkurenci 53 jezdců. Vzhledem k tomu, že odjel jediný závod, úžasné umístění!

09/2018

Konečně po delší pauze náš tým minulý týden krásně reprezentoval Martin Kudrna​ na RALLYE KOZEL BOUZOV, která se jela v září 2018! Závod dojel do cíle v kategorii moped original jako pátý v pořadí. Gratulujeme!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017

Srdečně zveme všechny jezdce Moped Cupu na vyjížďku mopedů s názvem "BEZSTAROSTNÁ JÍZDA S BERUŠKAMI", která se uskuteční 15. 7. 2017 ve 14:00.

Pokud se rozhodnete pro Vaši účast, prosíme o co nejdřívější zaslání e-mailu s počtem účastníků, kteří se vyjížďky zúčastní.
Po pohodové vyjížďce následuje přátelské posezení s občerstvením.

START i CÍL je na dětském dopravním hřišti:
GPS: 49.4805958N, 17.5213375E

UPOZORNĚNÍ: cesta Prosenice - Radslavice je uzavřena

ZÁVODY MOPEDŮ A FICHTLŮ PRO ROK 2017 JSOU ZRUŠENY.

2.10.2016

Výsledky Hrací karty Moped Cupu

17. 9. 2016

Poslední závod sezóny Záhorská střela Býškovice startuje v sobotu 24. 9. 2016! Všechny závodní stroje musí mít pro závod zaplacené povinné ručení (zelenou kartu) a mopedy splňující pravidla silničního provozu (přední i zadní osvětlení)!

13. 9. 2016

Sobota 10.9. patřila tradičně závodu s názve Rallye kozel Bouzov, který pořádá náš oblíbený Mototeam Žešov. Jako jediná Beruška se závodu zúčastnil Martin Kudrna, který dojel do cíle jako 6. v konkurenci 25 jezdců. GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA SUPER REPREZENTACI!!!

3.9.2016

Po roce tu máme opět náš oblíbený závod pořádaný Mototeamem Žešov.
Důležité informace, každý jezdec musí mít, kromě obvyklých povinností v CUPU navíc:
- platný ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ
- platné ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ mopedu
- moped bude OSVĚTLEN (minimálně vpředu)
JINAK JEZDEC NEBUDE PUŠTĚN DO ZÁVODU.
Před startem bude provedena přejímka strojů, jen vizuální, ale pokud se zjistí nějaké odlišnosti od pravidel Cupu, už jen na pohled, závodník nebude puštěn do závodu nebo bude přeřazen do jiné kategorie, pokud to bude v rámci pravidel Cupu.
Platné doklady bude závodník předkládat při přihlašování.
Registrace 8:30 - 9:00
Start závodu 9:30 v Prostějově u místního nádraží
Startovné 200,-

21. 8. 2016

Včerejší odpoledne patřilo 15. ročníku MOPED CUPU RADVANICE, který je také zařazen do seriálu Hrací Karty Moped Cup. Jak si vedly naše Berušky? Na krásném 6. místě se v kategorii Moped Originál umístil Martin Kudrna a jako 7. do cíle v kategorii Moped Speciál dorazil Jan Šteiger ze spřáteleného Farář teamu. Borcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. Také pořádajícím týmum děkujeme za pěkné závodní odpoledne. Výsledky na www.mopedcup.cz

20. 8 . 2016

Pozvánka do Radvanic.

31. 7. 2016

Dnes se jede závod ve Vysokém Mýtě, kterého se z časových důvodů Berušky neúčastní. Držíme všem pěsti.

23. 7. 2016

Závody jsou uspěšně za námi. Velmi děkujeme všem závodníkům za závod zajetý bez zranění a zbytečných sporů.I Vy jste přispěli k dnešnímu zdárnému dokončení tohoto ročníku. Dále upřímně děkujeme všem pořadatelům a kamaradům z SDH Radslavice za jejich pomoc a čas. Bez Vás bychom to nezvládli. Ještě jednou všem srdečně děkujeme. Také moc chválíme časomíru. Výsledky na www.sportovniservis.cz

13.6.2016

Druhý závod série Hrací karty Moped Cupu máme za sebou. Jak Véhonské plóžák (4.6.2016) pro Radslavice dopadl? V kategorii moped originál získal krásné 13. místo MILAN LACKO a na 24. místě se umístil PETR STEINER! V kategorii moped speciál dosáhl 5. místa Jan Šteiger (Farář team). Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a gratulujeme!!!

22.5.2016

Včera odstartovala 6. série Hrací Karty Moped Cupu a to závodem Moped rallye Tlumačov. Jediným závodníkem, který se za "Berušky" zúčastnil byl Jan Šteiger z Farář teamu. V kategorii Moped speciál se umístil na krásném 4. místě. Děkujeme a gratulujeme!!!

16.02.2016

Jsou zveřejněná nová pravidla MOPED CUP 2016.
Shrnutí:
  1. pravidla MOPED CUP - nově obsahují signální vlajky, kategorii veteránů....
  2. kategorie ORIGINÁL - Změna v bodování a doplnění u karburátoru pro stadion typu S22 a S23 izolace dle originálu 6mm.