Obec Radslavice
Olomoucký kraj
počet obyvatel
1128
nadmořská výška
223 metrů
Napište nám Sledujte nás na facebooku Fotogalerie

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Naše obec > Aktuálně z obce > Aktuality > Ve škole natáčela ČT Ostrava

Ve škole natáčela ČT OstravaDatum konání:
3.10.2013
Datum ukončení:
30.11.2013

            Znáte televizní program „Šikulové“? Jedná se o vzdělávací pořad České televize Ostrava, který je určen pro všechny tvořivé děti.

Když jsme v květnu minulého školního roku projevili zájem o natáčení pořadu na naší škole a poslali ČT Ostrava digitální pozvánku, netušili jsme, že se naše přání stane skutečností. Ve čtvrtek 3. října 2013 skutečně přijel do školy televizní štáb. To, co jsme doposud obdivovali jen na televizní obrazovce, jsme si vyzkoušeli naživo. Jana a Ivo, moderátoři programu, nás naučili, jak si vyrobit ptáčky z fólie a ze starých časopisů, krmítko z PET lahve a cirkusového artistu. Dokonce jsme pekli jablečný štrúdl u paní Janáčkové a byli jsme svědky zajímavého pokusu. Kdo nevěří, může si přečíst na hlavních dveřích školy: OVĚŘENO – tady se učí ŠIKULOVÉ!

Na televizní záznam pořadu „Šikulové“, který byl natočen na ZŠ Radslavice se můžete podívat v druhé polovině listopadu. Termín bude ještě upřesněn. Určitě dáme všem dětem, rodičům a přátelům školy včas vědět.  Mgr.Květoslava Němečková

 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10120743066-sikulove/413234100081012/